«

»

Тра 08 2019

Print this Запис

Подорожуємо Україною

Під час травневих свят вихованці гуртка «Юний мандрівник» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учні Літківської загальноосвітньої школи ім. М.П. Стельмаха, відвідали місто Ужгород, що знаходиться на річці Уж у Закарпатті.

Гуртківці під час екскурсії пройшлися визначними місцями міста, ознайомилися з його історією, дізналися від екскурсовода, хто з видатних постатей проживав чи бував в Ужгороді, дізналися багату й давню історію найменшого обласного міста України. Маршрут екскурсії пролягав до Ужгородського замку. Ця велична фортифікаційна споруда знаходиться на підвищеній частині міста. Після оглядової екскурсії юні мандрівники мали можливість власноруч викувати собі монетку на щастя. Юні туристи із задоволенням відвідали Закарпатський музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, який знаходиться поруч. На завершення діти насолодилися красою весняної природи в ботанічному саду та зробили світлини на згадку.

Насичена, цікава екскурсія гуртківцям подарувала прекрасні вихідні та чудові спогади, з якими діти повернулися додому.

Директор КЗ БРР БРЦПВУМ                                                    Ольга Білановська

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/podorozhuemo-ukrainoyu-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image