«

»

Тра 22 2017

Print this Запис

Польські друзі у Василькові

20 травня, в рамках україно-польської конференції «Співпраця – влада – громада -бізнес», у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості побувала делегація з польського міста Томашув-Любельський на чолі з бурмістром Войцехом Жуковським. Польських друзів за українським звичаєм радо зустріли запашним короваєм. Начальник відділу освіти Л.О.Козак презентувала систему освіти нашого міста, а також відеофільм «Вітаємо у Василькові», відзнятий старшокласниками. Директор позашкільного закладу Т.А.Слободянюк ознайомила гостей з колекцією писанок з експозиції  музею декоративно-ужиткового мистецтва та подарувала їм на згадку писаки, виконані вихованцями Народної школи писанкарства «Дивосвіт».

Відвідини позашкільного закладу справили позитивні враження на іноземців, а ми пересвідчилися, що коло наших друзів стало ширшим.

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/polski-druzi-u-vasylkovi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image