«

»

Жов 29 2019

Print this Запис

Пошук. Інновація. Результат.

Розвиток суспільства потребує від педагогічної науки нових, інноваційних підходів та методів навчання. Однією з важливих якостей педагога як професіонала є його готовність до інноваційної діяльності, яка є показником його здатності нетрадиційно вирішувати освітні проблеми. Готовність до інноваційної діяльності є внутрішньою силою, що формує інноваційну позицію педагога. Як один із важливих компонентів професійної готовності, вона є передумовою ефективної діяльності педагога, максимальної реалізації його можливостей, розкриття творчого потенціалу.

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 29 жовтня 2019 року проведено засідання педагогічної ради, на якому було обговорено питання щодо використання сучасних освітніх технологій в освітньому процесі гуртків закладу, зокрема новітні методики, їх пошук та результат.

У ході заходу було презентовано основні орієнтири сучасного педагога, критерії готовності до інноваційної діяльності та компонентами інноваційної компетентності керівників гуртків, освітні проєкти «Екологічний кластер «EcoWorldKids» та «Україна назавжди: вивчаємо, пам’ятаємо, зберігаємо».

Тільки системна та систематична діяльність усього закладу та висока професійність педагогів забезпечить якість освітньої діяльності.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/poshuk-innovaciya-rezultat/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image