«

»

Гру 06 2016

Print this Запис

Повір у себе!

1 грудня – перший день зими – вже приніс дітлахам передноворічний подарунок. Цей день став особливим для дітей з обмеженими можливостями, які завітали на заключне свято районного фестивалю «Повір у себе» до КЗ ТРР «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка».

До уваги глядачів та гостей свята були представлені вироби переможців фестивалю з напрямку А юні музиканти та співаки демонстрували свої вміння в напрямку «Музичне мистецтво».  Талановиті діти не тільки працювали під час свята,  а й долучалися  до майстер – класів з виготовлення оберегу «Торбинка достатку», Різдвяного ангелика та символу наступного року – Вогняного півня.

 Свій невеличкий подарунок учасникам фестивалю зробили солісти Народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» – Дерев’янчук Іоана,  Литовченко Вероніка, Присяжнюк Надійка (керівник Маслюк В. М.), а юні артисти театру «Колаж» – Дахно Богдан, Гарбар Анна, Гарбар Дмитро (керівник Пітух Н. О.), розважали учасників фестивалю.

З теплими словами привітань та побажань до дітлахів звернулася начальник відділу освіти і науки Таращанської РДА Тетяна Василівна Якубовська, а також Голова Благодійного фонду «Фортеця» – Олександр Борисович Ференець, який приїхав як справжній Дід Мороз з подарунками. Солодощі, фрукти та подарункові новорічні набори отримала кожна дитина. А для гуртківців дизайн-студії «Колорит» (керівник Павленко Ю. С.) та театру «Колаж» (керівник Пітух Н. О.) Олександр Борисович подарував сучасні меблі.

Висловлюємо слова щирої вдячності Ференцю Олександру Борисовичу за підтримку та допомогу. І хай від такої щирої турботи на краплинку побільшає щастя у світі, і на краплинку стане більше радості. А людям всім  – здоров’я, миру, радості та всіляких гараздів.

1 2 3 5 6 7 8

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/povir-u-sebe-4/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image