«

»

Кві 07 2020

Print this Запис

Працюємо в онлайн-режимі!

6 квітня 2020 року для педагогічних працівників Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва була проведена онлайн-нарада за допомогою комунікаційного засобу Skype. В нараді взяли участь 36 педагогічних працівників та адміністрація закладу на чолі з директоркою Тетяною Анатоліївною Стаменовою.

Були розглянуті питання щодо організації дистанційного навчального процесу, зворотнього зв’язку з вихованцями, обговорили умови роботи у цей непростий період вимушеної ізоляції та карантину.

В ході онлайн-наради керівники гуртків та студій ставили актуальні питання, обговорювали методичні рекомендації, обмінювалися досвідом роботи, який встигли вже опанувати.

В умовах карантину онлайн-зв’язок є одним із дієвих та ефективних засобів організації дистанційної роботи. В чому вочевидь переконалися і працівники Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pracyuemo-v-onlajjn-rezhymi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image