«

»

Тра 31 2018

Print this Запис

ПРЕМ`ЄРА!!!

В  гуртку «Театральний калейдоскоп» ВМ ЦДЮТ відбулася прем’єра, діти зіграли в цьому році свою першу виставу «Дивовижні пригоди в лісовій школі» за мотивами твору Всеволода Нестайка під керівництвом і постановкою керівника гуртка Цупки Ольги Миколаївни. Глядачі із великим задоволенням переглянули виставу, а самі актори отримали масу приємних вражень від зустрічі з глядачем. Першими театральними критиками виступили класні керівники, батьки, педагоги, чия думка для маленьких акторів є дуже важливою. Глядачі відзначили масовість дітей у виставі, гарне музичне оформлення і особливо яскраві образи – Пантери Ягуарівни у виконанні Анастасії Бабіної, Вовчика Вовченка, якого зіграв Іван Яворський та пана директора, над роллю якого працював Максим Никончук.

Започаткували книгу відгуків, в якій порадувало наступне: «Професіоналізм та відданість своїй справі вражає. Велика подяка керівнику гуртка Цупці Ользі Миколаївні за ініціативність. Дітки захоплені театром. Виступ на сцені дає можливість кожному артисту розкритися і стати впевненим. Дякуємо за роботу!»

Найнесподіванішим і радісним було те, що деякі батьки своїх маленьких героїв побачили зовсім в іншому ракурсі та були вражені особистими досягненнями дітей! Так тримати і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі і прем’єри!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/premera/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image