«

»

Кві 22 2021

Print this Запис

Прес –реліз проведення соціального челенджу «НЕ ЗАБИРАЙ У СЕБЕ ЗАВТРА…»

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської  обласної державної адміністрації  в травні  2021 року буде проходити ініційований депутатами обласної ради дітей Київщини соціальний челендж органів учнівського самоврядування Київської області «Не забирай у себе завтра …». Дана ініціатива підтримана Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Метою соціального челенджу є популяризація та пропаганда здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, формування у них активної життєвої позиції, привернення уваги громадськості до проблем у підлітковому віці.

Для участі у даному заході  просимо  зареєструватися за посиланням на гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfF3mxKXEUY3v52aFthQR66lfasp6NJInRhJWp4LbqB6lgtgw/viewform?usp=sf_link та ознайомитися з умовами  проведення (додається)

За додатковими консультаціями звертатися до кураторів :

Олена Лісовенко – 0966179538 (вайбер,телеграм), електронна пошта ctduk_metodWORLD@ukr.net;

Дар’я Боса – 097-064-63-41.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pres-reliz-provedennya-socialnogo-chelendzhu-ne-zabyray-u-sebe-zavtra/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image