«

»

Лип 13 2017

Print this Запис

Презентація авторської поетичної збірки “Для людей” Марії Гаркуші-Омельченко

У приміщенні бібліотеки Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ відбулася презентація поетичної збірки з промовистою назвою “Для людей”, автором якої є Марія Гаркуша-Омельченко – студентка згаданого навчального закладу, переможниця обласного конкурсу «Юні екскурсоводи» та екскурсовод зразкового Музею народного побуту Київщини.

Звертаючись до своїх ровесників-студентів, Марія сказала: «Я промовляю до світу віршами з надією бути почутою. У своїй збірці я наважилася звернутися до людства, сподіваючись на розуміння. Щиро вірю, що поетичним словом і натхненним пером зможу зазирнути до людських сердець».

У віршах Марії читачі побачать, як багато всього глибокого, таємного, пекучого і складного сховалося між римованими рядками: тут і переживання, і співчуття, і скорбота з журбою, і несмілі надії, які пронизують тріщинки буденної каламуті. Тематика віршів різноманітна, але всі вони пронизані теплими почуттями, ліризмом, любов’ю до своєї країни-України, вірою у краще майбутнє.

Юна поетеса як своє життєве кредо – віру у добро у нашому не простому світі, –  позиціонує поему «Колись на чарівнім роздоллі», де визначальними стали такі слова:

«Цінуй свободи вільні крила.

Для тебе стелиться нова,

Ніким не бачена дорога.

Якщо потрібна допомога,

Знайдеться той, хто зможе дати,

Хто не чекатиме відплати».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/prezentaciya-avtorskoi-poetychnoi-zbirky-dlya-lyudejj-marii-garkushi-omelchenko/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image