«

»

Жов 15 2020

Print this Запис

Про  підсумки   обласних  онлайн  вікторин  –  до  Дня  Захисників  України та  Дня  створення  УПА

Відповідно до планів роботи департаменту освіти і науки КОДА та  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на 2020 рік, з метою національно-патріотичного виховання, стимулювання інтересу учнівської молоді до вивчення історії України та активізації краєзнавчої  роботи  у закладах освіти Київщини, відзначення Дня Захисників України та Дня створення УПА, 14 та 15 жовтня 2020 року у програмі Сlasstime проведено обласні вікторини та підбито їхні підсумки.

Загалом учасниками вікторин стали 852 учні, вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини. На підставі підсумкових протоколів-витягів (дивіться нижче), складених за даними програми  Сlasstime, переможцями та призерами визнано:

Протокол – витяг про підсумки вікторини 14.10.2020,  до Дня Захисників України

Прізвище та ім’я учасника Кількість

отриманих балів

Місце

набрали  40-41  бал

Іваночко  Тимур 40,00 І місце
гурток  «Джура» 41,00 І місце
Гусак  Єлизавета 40,00 І місце
Мартинайтус  Богдан 40,00 І місце
Тощакова  Софія 40,00 І місце
Січкар  Віта 40,00 І місце
Павленко  Амалія 41,00 І місце
Гріневич  Вікторія 41,00 І місце
Дмитрів  Анастасія 40,00 І місце
Логінові  Ольга 41,00 І місце
Лугіна   Анастасія 40,00 І місце

набрали  39-38  балів

Усатенко  Олег 38,00 ІІ місце
Стасюк  Артем 38,00 ІІ місце
Писарчук  Андрій 38,00 ІІ місце
Півень  Єгор 38,00 ІІ місце
Невгад  Богдан 39,00 ІІ місце
Лоєв  Роман 39,00 ІІ місце
Лук’янчук  Артур 38,00 ІІ місце
Ляшенко  Андрій 38,00 ІІ місце
Вівденко  Катерина 38,00 ІІ місце
гурток  «Джура» 39,00 ІІ місце
Зінченко  Алевтина 38,00 ІІ місце
Буторін  Дмитро 38,00 ІІ місце
Балабан  Анастасія 38,00 ІІ місце
Товстенько  Тетяна 39,00 ІІ місце
Третяк  Влада 38,00 ІІ місце
Стайкова руслана 38,00 ІІ місце
Поліщук   Тетяна 39,00 ІІ місце
рій  «Січові стрільці» 39,00 ІІ місце
Науменко  Мирослава 39,00 ІІ місце
Корчак  Соломія 39,00 ІІ місце
Кондратюк  Анна 38,00 ІІ місце
Забудько  Дарина 38,00 ІІ місце
Зінченко  Алевтина 38,00 ІІ місце
Донець  Майя 38,00 ІІ місце
Боженко  Ольга 38,00 ІІ місце
Бондар  Анастасія 38,00 ІІ місце
Бурдело  Єлизавета 39,00 ІІ місце
Альмужна  Анна 38,00 ІІ місце

набрали  37-35  балів

Багрій  Єлизавета 36,00 ІІІ місце
Туровець  Вероніка 37,00 ІІІ місце
Видри  Тетяна 37,00 ІІІ місце
Войцехівська  Катерина 37,00 ІІІ місце
Ворон  Ірина 35,00 ІІІ місце
Горба  Діана 35,00 ІІІ місце
Горінова  Катерина 37,00 ІІІ місце
Грабовська  Дар’я 37,00 ІІІ місце
Приліпко  Дмитро 35,00 ІІІ місце
Дробот  Злата 35,00 ІІІ місце
Кальчун  Іванна 36,00 ІІІ місце
Ільїнова  Анастасія 35,00 ІІІ місце
Кизєєва  Дарина 35,00 ІІІ місце
Кислицька  Вікторія 37,00 ІІІ місце
Колесніченко  Вероніка 35,00 ІІІ місце
Коломієць  Владислава 37,00 ІІІ місце
Коновал  Анна 36,00 ІІІ місце
Кривошия  Катерина 36,00 ІІІ місце
Кундиревич  Максим 35,00 ІІІ місце
Куракса  Анна 35,00 ІІІ місце
Куценко  Катерина 36,00 ІІІ місце
Кшевінська  Катерина 35,00 ІІІ місце
Лаварько  Тетяна 37,00 ІІІ місце
Лукянець  Дарина 36,00 ІІІ місце
Лукова  Лілія 35,00 ІІІ місце
Малюк  Альона 37,00 ІІІ місце
Хілініч  Марія 35,00 ІІІ місце
Накоренко  Діана 35,00 ІІІ місце
Нефьодова  Анастасія 37,00 ІІІ місце
Пилипака  Мар’яна 36,00 ІІІ місце
Романюк  Анна 35,00 ІІІ місце
Титок  Алла 36,00 ІІІ місце
Тихоненко  Діана 36,00 ІІІ місце
Ткач  Анна 35,00 ІІІ місце
Фелтин  Каріна 35,00 ІІІ місце
Хижняк  Анастасія 35,00 ІІІ місце
Цуман-Петрова  Богдана 35,00 ІІІ місце
Чуприна  Дар’я 37,00 ІІІ місце
Шлома  Євгенія 37,00 ІІІ місце
Козлова  Ірина 35,00 ІІІ місце
Брижицький  Артем 36,00 ІІІ місце
Галай  Андрій 36,00 ІІІ місце
Гасанов  Аріз 35,00 ІІІ місце
Герун  Ілона 35,00 ІІІ місце
Гурток « Джура» м. Сквира 37,00 ІІІ місце
Бабенко  Дарина 37,00 ІІІ місце
Забарило  Дмитро 35,00 ІІІ місце
Заєць  Ігор 35,00 ІІІ місце
Івашкевич  Дмитро 35,00 ІІІ місце
Кравець  Дмитро 37,00 ІІІ місце
Кравцова  Даша 36,00 ІІІ місце
Мамотюк   Антон 36,00 ІІІ місце
Маріковський   Артем 36,00 ІІІ місце
Михайлов  Борис 35,00 ІІІ місце
Ніколайчук  Максим 35,00 ІІІ місце
Олійник  Варвара 35,00 ІІІ місце
Остринський  Петро 35,00 ІІІ місце
Поліщук   Дмитро 36,00 ІІІ місце
Поляков  Дмитро 37,00 ІІІ місце
Пустовойт  Сергій 36,00 ІІІ місце
Скаковець  Микола 35,00 ІІІ місце
Трегуб  Назар 35,00 ІІІ місце
Халявінська  Влада 36,00 ІІІ місце
Чепурний  Олександр 36,00 ІІІ місце
Чугунова  Інна 37,00 ІІІ місце

Протокол – витяг  про підсумки вікторини 15.10.2020,   до Дня створення УПА

Прізвище та ім’я учасника Кількість

отриманих балів

Місце

набрали  25,33-26,82  бали

Єщенко  Марія 26,82 І місце
Кондратюк  Анна 25,71 І місце
Оболонська  Марина 26,60 І місце
Сімакова  Єлизавета 25,71 І місце
Забарило  Дмитро 25,03 І місце
Лісовський  В’ячеслав 25,38 І місце
Ліщинський  Марк 25,38 І місце
Невгад  Богдан 25,59 І місце
Нечитайло  Назар 25,33 І місце

набрали  24,60-23,22 бали

Габельченко  Софія 23,07 ІІ місце
Заблоцька  Анна 23,07 ІІ місце
Кубіцька  Анастасія 24,60 ІІ місце
Лобко  Аліна 23,21 ІІ місце
Олійник  Наталія 24,16 ІІ місце
Ошийко  Віка 23,37 ІІ місце
Погребна  Марина 24.07 ІІ місце
Січкар  Віта 23,93 ІІ місце
Товстенько Тетяна 24,50 ІІ місце
Чуприна  Дар’я 24,23 ІІ місце
Процюк  Гліб 23,50 ІІ місце
Видрик  Ігор 23,38 ІІ місце
Гусак  Єлізавета 23,32 ІІ місце
Дудко  Владислав 23,50 ІІ місце
Левченко  Єгор 24,05 ІІ місце
Савченко  Олексій 23,20 ІІ місце
Смірнов  Стефан 23,22 ІІ місце

набрали  20,14-23,40 балів

Видрич  Тетяна 22,60 ІІІ місце
Гончар  Валентин 22,96 ІІІ місце
Гончаренко  Надія 21.96 ІІІ місце
Горбач  Марія 20,94 ІІІ місце
Іванова  Анастасія 20,54 ІІІ місце
Ільїна  Софія 20,51 ІІІ місце
Шерехора  Ірина 22,04 ІІІ місце
Карина  Фелтин 21,09 ІІІ місце
Коваль Таміла 20,85 ІІІ місце
Костенко  Маша 20,73 ІІІ місце
Кушнерик  Юлія 20,94 ІІІ місце
Лаварько Тетяна 20,49 ІІІ місце
Левченко  Анастасія 23,05 ІІІ місце
Лукянець  Дарина 22,27 ІІІ місце
Манюкіна  Карина 20,93 ІІІ місце
Мойсак  Діана 21,96 ІІІ місце
Мусієнко  Світлана 20,18 ІІІ місце
Навроцька  Софія 20,77 ІІІ місце
Нестеренко  Тетяна 21,49 ІІІ місце
Остапчук  Поліна 20,16 ІІІ місце
Пєкарєв  Семен 21,84 ІІІ місце
Погоріла  Дарина 20,94 ІІІ місце
Поліщук  Віталіна 20,23 ІІІ місце
Редзюк  Ірина 23,40 ІІІ місце
рій  «Січові стрільці» 21,31 ІІІ місце
Рог  Марія 20,85 ІІІ місце
Свінціцька  Мирослава 20,38 ІІІ місце
Сергєєва  Магдалена 20,55 ІІІ місце
Силява  Даліла 21,17 ІІІ місце
Смідонова  Анастасія 22,60 ІІІ місце
Старова  Юлія 22,59 ІІІ місце
Теліженко  Вероніка 20,14 ІІІ місце
Ткач  Діана 22,27 ІІІ місце
Ткачук  Софія 20,71 ІІІ місце
Федорченко  Яна 20,18 ІІІ місце
Цехмістренко  Катерина 22,04 ІІІ місце
Черемис  Ірина 20,70 ІІІ місце
Черненко  Тетяна 20,19 ІІІ місце
Чернявська  Наталія 20,42 ІІІ місце
Шалавинська  Вікторія 21,54 ІІІ місце
Шовкопляс  Вікторія 20,27 ІІІ місце
Шумовська  Анастасія 22,07 ІІІ місце
Болдир  Дмитро 22,37 ІІІ місце
Гасанов  Аріз 20,56 ІІІ місце
Гончаренко  Олександр 20,83 ІІІ місце
Горецька  Юлія 21,77 ІІІ місце
Зінченко  Антон 21,16 ІІІ місце
Іваночко  Тимур 21,66 ІІІ місце
Ільченко  Назар 21,60 ІІІ місце
Клименко  Олександр 21,59 ІІІ місце
Козленко  Володимир 20,38 ІІІ місце
Корінь  Станіслав 20,33 ІІІ місце
Коробенко  Артем 20,08 ІІІ місце
Роскошенко  Максим 21,18 ІІІ місце
Плахотнюк  Марат 20,95 ІІІ місце
Москаленко  Максим 22,40 ІІІ місце
Пантюшенко  Кирило 22,43 ІІІ місце
Поліщук  Дмитро 22,79 ІІІ місце
Проценко  Іван 20,15 ІІІ місце
Сидоренко  Максим 20,73 ІІІ місце
Сизон  Дарія 20,73 ІІІ місце
Тульєв  Андрій 20,94 ІІІ місце
Чугунова  Інна 21,04 ІІІ місце
Юдін  Тарас 22,27 ІІІ місце
Ященко  Артур 22,05 ІІІ місце

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pro-pidsumky-oblasnyh-onlajjn-viktoryn-do-dnya-zahysnykiv-ukrainy-ta-dnya-stvorennya-upa/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image