«

»

Бер 11 2019

Print this Запис

Про проведення Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості присвяченого Всесвітньому Дню Землі

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018             № 1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) з 17 по 19 квітня 2019 року у місті Кропивницькому на базі комунального закладу позашкільної освіти «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» буде проведено Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Фестиваль проводиться у два етапи (заочний та очний) відповідно до умов проведення (додаток 1).

Для участі у першому відбірковому (заочному) етапі необхідно до 31 березня 2019 року надіслати заявку на участь за формою, що додається (згідно з додатком до умов проведення), список учасників і матеріали до оргкомітету фестивалю на електронну пошту закладу: ocdut@ukr.net або за адресою: 25006,                                       м. Кропивницький, вул. Шульгіних, 36, комунальний заклад позашкільної освіти «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Переможці першого (заочного) етапу фестивалю отримують запрошення оргкомітету на участь у другому (очному) етапі фестивалю.

Додаткова інформація за телефонами: у місті Кропивницькому  (0522) 22-56-01, 22-56-12 (контактні особи: (095) 234-64-98 – Долгополова Наталія Костянтинівна, (095) 585-96-18 – Кордонська Лариса Миколаївна), у місті Києві (044) 253-01-05 (контактна особа – Кононенко Ірина Володимирівна).

Лист День землі 2019 (1)

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/pro-provedennya-vseukrainskogo-vidkrytogo-festyvalyu-dytyachoi-ta-yunackoi-tvorchosti-prysvyachenogo-vsesvitnomu-dnyu-zemli/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image