«

»

Тра 24 2017

Print this Запис

Прощавай, наш «Малючок»

24 травня 2017 року на подвір’ї  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості  відбулось урочисте  свято – випускний бал у студії  розвитку дитини «Малюк». Це свято – святкове і радісне, веселе і сумне водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти… Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими педагогами. До школи дітлахів проводжав улюблений герой мультфільму Міні Маус, який разом з дітлахами  складав портфелика до школи, відбираючи речі, які знадобляться учням в школі. А також «Малючата» виконували пісні та таночки.

Привітати випускників прийшли маленькі вихованці Народного хореографічного колективу «Веселка» та вихованка Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» Вовченко Катерина.

З словами побажаннями до випускників студії розвитку дитини «Малюк» звернулася директор Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості Т.А. Слободянюк, яка побажала дітям успіхів у навчанні, бути справжніми людьми та любити свою Батьківщину, подякувала батькам за їх допомогу і підтримку, а також вручила майбутнім школярам їхні перші в житті свідоцтва та подарунки до школи.

Щоб шкільне життя  випускників було вдалим малючата міцно взявшись за руки пройшли під українським рушником дружнім колом.

Нехай здійсняться всі дитячі мрії!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/proschavajj-nash-malyuchok-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image