«

»

Гру 24 2020

Print this Запис

Проведення ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021»

У  грудні 2020 року – березні 2021 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2021». У складі Чемпіонату відбудеться національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021».
До участі в заході запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, студенти і аспіранти закладів вищої освіти та молоді розробники складових обчислювальних систем.
Чемпіонат «Екософт–2021» проводиться у два етапи:
І етап (відбірковий, заочний) – з 22 грудня 2020 року по 22 лютого 2021 року. Необхідно зареєструватися в режимі онлайн. На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників другого етапу. Результати відбору щодо участі в ІІ етапі Чемпіонату будуть оприлюднені до 25 лютого 2021 року на сайті https://nenc.gov.ua.
ІІ етап (фінальний, очний або дистанційний, залежно від епідеміологічної ситуації в Україні) – з 09 до 12 березня 2021 року у формі постерного захисту авторських розробок.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/provedennya-hh-vseukrainskogo-chempionatu-z-informacijjnyh-tehnologijj-ekosoft-2021-ta-nacionalnogo-etapu-mizhnarodnogo-konkursu-kompyuternyh-proektiv-infomatrix-2021/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image