«

»

Гру 18 2020

Print this Запис

Проведення ІІІ етапу науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна»

З метою виявлення й підтримки учнівської молоді, обдарованої в різних сферах науки і техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір у грудні 2020 року – березні 2021 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проводять ІІІ етап науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» – національний етап Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2021.
Конкурс відбудеться в дистанційному форматі у частинах «Еко-Україна» та «Техно-Україна».
Частина «Еко–Україна» буде проведена в таких категоріях: біологія (науки про рослини, науки про тварин); клітинна та молекулярна біологія, мікробіологія; науки про людину (біомедичні та медичні науки, прикладна медицина, науки про поведінку та соціум); науки про землю та навколишнє середовище; хімія, біохімія; екологічна інженерія; хімічна інженерія.
До участі в заході запрошуються учні закладів освіти, яким станом на 1 травня 2021 року не виповниться 20 років.
Для участі в конкурсі необхідно до 20 лютого 2021 р. зареєструватися на сайті https://isef.nenc.gov.ua та подати тези наукових досліджень.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/provedennya-iii-etapu-naukovo-tehnichnogo-konkursu-eko-tehno-ukraina/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image