«

»

Гру 21 2020

Print this Запис

Проведення Конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України ініціює проведення Конкурсу «Визнання – BIOLOGY TEACHER NENC» з метою надихнути педагогічних працівників на подальшу співпрацю з центром, підняти престиж та популяризувати професію вчителя в Україні, привернути увагу суспільства до важливості ролі вчителів, заохотити їх залишатися в професії та стимулювати інших приєднуватися до вчителювання (умови проведення конкурсу – на сайті https://nenc.gov.ua).
До участі в конкурсі запрошуються вчителі біології та педагогічні працівники творчих учнівських об’єднань біологічного профілю. Насамперед ті, хто активно бере участь у різноманітних заходах Національного екологонатуралістичного центру, залучаючи своїх учнів чи вихованців до дослідницької та творчої діяльності.
Конкурс буде проходити  у заочному форматі з 20 грудня 2020 року до 15 лютого 2021 року.
Підставою для участі в Конкурсі є заповнення форми реєстрації на офіційному сайті НЕНЦ до 31 січня 2021 року. Переможці оголошуються не пізніше 10 лютого 2021 року.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/provedennya-konkursu-vyznannya-biology-teacher-nenc/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image