«

»

Гру 09 2020

Print this Запис

Проведення VІІІ Всеукраїнського турніру юних натуралістів 2020-2021 рр.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді оголошує про проведення VІІІ Всеукраїнського турніру юних натуралістів 2021 р.
Всеукраїнський турнір юних натуралістів – це командне змагання учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у вмінні вирішувати дослідницькі природничонаукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях – наукових боях. Ідея належить організаторам Міжнародного турніру юних натуралістів (International Young Naturalists’ Tournament). В Україні Турнір проводиться з 2014 року.
До участі запрошуються команди учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 12 до 16 років включно. До складу команди входять 6 учнів та два керівники. Команда обирає капітана.
Турнір проходить у два етапи: заочний та очний (фінал). Для участі у заочному етапі необхідно до 30 грудня 2020 р. заповнити реєстраційну форму.

Детальніше за посиланням.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/provedennya-viii-vseukrainskogo-turniru-yunyh-naturalistiv-2020-2021-rr/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image