«

»

Гру 24 2020

Print this Запис

Проведення Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження “Енергія і середовище” у 2020-2021 н. р.

В грудні 2020 року – квітні 2021 року буде проведений Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище” під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!».

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти віком до 17 років включно, які мають досягнення у впровадження енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності шкільних будівель, та студенти закладів вищої освіти віком до 23 років, які мають досягнення у практичній та проєктній діяльності в сфері зміни клімату і біоінженерії.

Також до участі в конкурсі запрошуються педагогічні працівники закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти, які мають напрацювання у розвитку освіти школярів та просвіти населення з питань ресурсо-, природозбереження, ефективного використання і заощадження енергії.
Національний тур конкурсу проводиться у два етапи:

І етап − заочний (грудень 2020 р. – лютий 2021.р.),

ІІ етап − очний у формі стендових доповідей (14-16 квітня 2021 року).

Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 20 лютого 2021 року надіслати конкурсну роботу, виконану на електронних носіях українською мовою (не більше 5 сторінок разом з ілюстраціями), на електронну адресу eremurusua@ukr.net з поміткою “Енергія і середовище”.

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/provedennya-vseukrainskogo-konkursu-molodizhnyh-proektiv-z-energozberezhennya-energiya-i-seredovysche-u-2020-2021-n-r/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image