«

»

Лип 19 2021

Print this Запис

Проведення Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну

З 05 по 07 жовтня 2021 року Національним екологонатуралістичним центром учнівської молоді буде проведено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну.Тема цьогорічного конкурсу присвячена 30 – й річниці незалежності України – «Україна починається з тебе!».
В рамках Конкурсу учасники будуть змагатися в двох номінаціях: «квіткові килими» та «флористична архітектура».
Захід пройде в 2 етапи: І етап – відбірковий (заочний) відбудеться до 5 вересня 2021 року, ІІ етап – фінальний (очний) – з 05 по 07 жовтня 2021 року в м. Києві.
До участі в заході запрошуються індивідуальні учасники або команди творчих учнівських об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти з напряму «Флористика та фітодизайн». До складу команди входять 3-5 осіб: 2-4 учні віком від 13 до 18 років включно та один керівник.
Для участі у відбірковому етапі конкурсу необхідно до 05 вересня 2021 року надіслати заявку та конкурсний проєкт на електронну адресу: domracheva@nenc.gov.ua.

Детальныше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/provedennya-vseukrainskogo-konkursu-z-florystyky-ta-fitodyzajjnu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image