«

»

Гру 18 2020

Print this Запис

Проведення Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2021»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 17 по 19 березня 2021 року буде проводити фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2021» (далі – Фестиваль) за темою: «Збереження біорізноманіття».

Детальніше

Електронна реєстрація робіт (заявка) на обласний етап, яка проводиться до 1 лютого 2021 р., ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням!

Нагадуємо, що Фестиваль проходитиме у три етапи:

I етап (місцевий) – січень 2021 року (на базі місцевих (місто, ОТГ) закладів позашкільної освіти;

II етап (обласний) – лютий 2021 року (на базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», еколого-натуралістичний відділ (вул. Б.Хмельницького, 42/41, м. Біла Церква). На обласний етап конкурсу приймаються роботи від місцевого оргкомітету (місто, ОТГ);

ІІІ етап (всеукраїнський) – березень 2021 року  (на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (вул. Вишгородська, 19, м. Київ). На Всеукраїнський етап конкурсу приймаються роботи від обласного оргкомітету – КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Для проведення конкурсу на всіх етапах створюються оргкомітети та експертні групи, які вирішують усі питання, пов’язані з організацією заходу.

Увага! Для участі у обласному етапі конкурсу просимо до 1 лютого 2021 року надіслати роботи, які відповідають положенню,  на адресу: еколого-натуралістичний відділ Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», вулиця Богдана Хмельницького, 42/41, м. Біла Церква, Київська область, 09117, електронна адреса ctduk_ekolog@ukr.net, телефон для довідок 098 443 68 35 (Пожалова Т.М.)

Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий відеофільм» учасник представляє відеофільм на тему Фестивалю, що  повинен бути записаний на CD диск або розміщений в електронному форматі на GOOGLE ДИСКУ з обов’язковим посиланням на нього в тілі реєстраційної форми заявки. Програма для запису − Windows Move Maker, формат AVI, MPEG4.  Тривалість відеофільму – до 15 хвилин.

Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий відеоролик (відеокліп)» учасник представляє в довільній формі відеоролик або відеокліп на тему Фестивалю, що  повинен бути записаний на CD диск або розміщений в електронному форматі на GOOGLE ДИСКУ з обов’язковим посиланням на нього в тілі реєстраційної форми заявки. Програма для запису − Windows Move Market, формат – AVI, MPEG4. Тривалість відеоролика (відеокліпу) − до 7 хвилин.

 Для участі в конкурсі робіт у номінації «Кращий слайд-фільм» учасник представляє слайд-фільм на тему Фестивалю,  що  повинен бути записаний на CD диск або розміщений в електронному форматі на GOOGLE ДИСКУ з обов’язковим посиланням на нього в тілі реєстраційної форми заявки.  Програма для запису − Power Point 2003. Кількість слайдів − до 20.

Для участі в конкурсі робіт у номінації «Краща фоторобота» учасник представляє комплект із 5 односюжетних кольорових або чорно-білих фотографій на тему Фестивалю у вигляді роздрукованих фотографій (формат 24 х 30 см, етикетка на звороті) та висилає їх з відповідною поміткою на  адресу еколого-натуралістичного відділу Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/provedennya-vseukrainskogo-yunackogo-festyvalyu-v-obektyvi-naturalista-2021/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image