«

»

Бер 06 2018

Print this Запис

Пригоди бориспільських туристів на Хмельниччині

1-4 березня бориспільські туристи відвідали місто Нетішишин Хмельницької області, взявши участь у відкритому Кубку з пішохідного туризму пам’яті героя АТО Сергія Карпенка, який проходив у приміщенні спортивно-тренувального комплексу місцевої пожежної частини. У змаганнях взяли участь 15 команд юних-туристів (115 учасників) з України.  Честь міста Борисполя та й усієї Київщини захищали юні вихованці Бориспільського міського центру туризму. Делегація складалася з двох команд : 1) команда «Краса і сила (Остапенко Олександр, Настя Коваленко, Анна Халімоненко, Валерія Таранченко);   2) команда «Квіточки» (Марія Шматкова, Настя Довженко, Алла Пінчук та Дарина Медведенко.

Учасники змагалися на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» у перший день змагань та командній дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції – 3) у другий день. Змагальні дні починалися о 9 ранку і закінчувались о 20.00, Напруга була неймовірно велика, вражала висота залу 12-15 метрів, багато учасників, від напруги і побаченого – одразу були перші сльози і перші поразки, але потім дівчата зібрались і дали усім «жару» , посівши на особистій дистанції 1, 2 і 4 місця. У загальному підсумку першого дня змагань 3 місце. Але другого дня всі зібрались і у напруженій боротьбі і злагодженій роботі спортсменів і тренерів на командній дистанції стали ПЕРШИМИ!!! Зал аплодував стоячи!!! Адже таку важку дистанцію виграла команда у складі якої всі дівчата і один хлопець. Друга наша команда стала четвертою але, повірте, це теж високий результат, бо результати говорять самі за себе: кубок за загальнокомандне ІІ місце та виконані 1 і 2 дорослі розряди!

Тож натхненні перемогою бориспільці готуються до участі у обласних змаганнях з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, що відбудуться уже на їх території, на базі Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» − загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» і Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, 17-18 березня. У такої команди є чому повчитися!

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/prygody-boryspilskyh-turystiv-na-hmelnychchyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image