«

»

Вер 20 2017

Print this Запис

Районна рада «АШкО» дітей Васильківщини: стартує 10-й рік роботи

19 вересня в Калинівському філіалі Васильківського районного ЦДЮТ відбулося засідання ради лідерів районної ради «АШкО» дітей Васильківщини. На початку заходу діти-лідери та педагоги-координатори вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та Герої АТО.

На засіданні ради лідерів завітали почесні гості: голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, завідуюча сектором культури та туризму Васильківської райдержадміністрації Світлана Веретенник, директор Васильківського районного ЦДЮТ Лідія Шевченко. У своєму виступі голова Васильківської районної державної адміністрації В. Одинець розповів присутнім про діяльність районної державної адміністрації та наголосив на важливості активної громадської позиції дітей-лідерів.  Завідуюча сектором культури та туризму Васильківської райдержадміністрації С. Веретенник представила основні напрямки роботи сектору та повідомила учасникам про конкурс «Туристична Васильківщина» присвячений до Дня туризму. Директор Васильківського районного ЦДЮТ Л. Шевченко привітали дітей-лідерів з 10-річчям ради дітей та окреслила основні напрямки співпраці ЦДЮТ та районної ради дітей.

Під час засідання було урочисто підписано Угоду про співпрацю між сектором культури та туризму Васильківської районної державної адміністрації та районною радою «АШКо» дітей Васильківщини – це один із кроків проведення спільних освітніх та культурних заходів району. В.о. голови районної ради «АШкО» дітей Васильківщини Тетяна Моторна підвела підсумки роботи ради дітей за два останні навчальні роки та окреслила основні напрямки роботи комісій районної ради дітей на 2017/2018 навчальний рік. У своєму виступі методист Васильківського районного ЦДЮТ, координатор районної ради дітей В. Красніков повідомив присутніх про старт виборчої компанії керівного складу ради дітей та формат роботи у 2017/2018 навчальному році.

По завершенню офіційної частини було проведено дискусійний клуб «Діти-лідери на шляху до змін», під час якого було обговорено програму діяльності комісій, формат відзначення 10-річчя районної ради дітей, створення нової емблеми та гімну РРДВ та надано пропозиції до сесії районної ради «АШкО» дітей Васильківщини, щодо керівного складу комісій.Плани складено, обов’язки розподілено. Починаємо працювати.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/rajjonna-rada-ashko-ditejj-vasylkivschyny-startue-10-jj-rik-roboty/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image