«

»

Лип 04 2019

Print this Запис

Рій Київщини – учасник Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2019: Самарська Січ»

Одинадцятий рік поспіль гра «Джура» крокує Україною, згуртовуючи  найсильнішу, найрозумнішу, найкращу молодь. Так, 04 липня в м. Новомосковськ Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2019: Самарська Січ», яка триватиме до 14 липня.

Для участі у грі до Дніпропетровської області з’їхалися 26 найкращих роїв з областей України та міста Києва. Київщину представляє рій «Нічна варта» Білоцерківської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради на чолі з досвідченими педагогами Білоцерківського НВО «Звитяга» Білоцерківської міської ради Андрієм Олійниковим та Тетяною Ситник.

Учасники  ІІІ етапу гри  пройшлися  урочистим маршем від палацу металургів до площі Героїв  міста Новомосковська під мелодії козацького маршу у виконанні духового  оркестру структурного підрозділу Національної гвардії України.

Наказ про початок відкриття заходу віддав Перший заступник Міністра освіти і науки України  Павло Хобзей. Після виконання Державного гімну України хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять воїнів, загиблих за незалежність, мирне сьогодення та територіальну цілісність нашої держави.

У рамках заходу відбулася традиційна передача символу гри «Джура» від господарів минулорічних змагань до цьогорічних. Так, представникам Дніпропетровської області від Київської області вручено дерев’яну статуетку «Котигорошок».

Табір гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2019: Самарська Січ» також відкрився 04 липня та розташувався на території Дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я» в селі Орлівщина Новомосковського району. Протягом наступних 11 днів юні джури змагатимуться за перемогу у 11 конкурсах, братимуть активну участь у різноманітних вишколах, майстер-класах, ватрах та гутірках, екскурсіях та патріотичних акціях.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/rijj-kyivschyny-uchasnyk-vseukrainskoi-dytyacho-yunackoi-vijjskovo-patriotychnoi-gry-sokil-dzhura-dzhura-2019-samarska-sich/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image