«

»

Чер 06 2019

Print this Запис

Щоб літо було цікавим!

Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.  Вже тиждень на базі закладів загальної середньої освіти міста Василькова для учнів  початкової школи працюють пришкільні табори. Керівники гуртків Васильківської міської станції юних натуралістів допомагають зробити відпочинок для дітей  змістовним, цікавим і різноманітним.

Керівник гуртка «Народна творчість» Вєтрова О.А.  для вихованців табору «Сонячні промені» (ЗОШ № 6) провела майстер-клас з оригамі. Це чудове японське мистецтво все більше захоплює як діток так і дорослих. Парапсихологи стверджують, що фігурки оригамі володіють особливою енергією.  Як виявилося, це непроста справа, і не кожному вдається скласти все чітко. Але всі бажаючі отримали чудових жабенят, що співають і стрибають. А ще діти під керівництвом  Ольги Анатоліївни побували в якості архітекторів і створили скульптури фантастичних прибульців з інших планет та героїв улюблених мультфільмів.

Керівник гуртка «Юні орнітологи» М’ягка Н.Д., яка працює у пришкільному таборі «Соняшник» (ЗОШ № 9), провела для вихованців конкурс малюнків на асфальті, підготувала цікаві завдання для гри-квесту «Веселий потяг» на станції «Мудра сова»: біологічні задачі, загадки і прислів’я про птахів, змагання «Найкращий знавець птахів рідного краю».

Попереду ще тиждень відпочинку, тому на учнів чекає безліч цікавих справ.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/schob-lito-bulo-cikavym/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image