«

»

Сер 22 2016

Print this Запис

Щоденник участі рою «Молода Січ» у ІІІ-у етапі гри «Джура»: 16-22 серпня 2016 року – призери у конкурсах “Відун” та “Добре діло” !

DDbFYXIWKcUДостойно і гідно продовжує представляти Київську область у змаганнях ІІІ-го Всеукраїнського етапу гри «Джура – Хаджибейська Січ» рій «Молода Січ» (учні Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району та водночас вихованці гуртків «Лідер-клуб», «Спортивний туризм» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості). Серед останніх досягнень юних джур Київщини: 3 місце у інтелектуальному конкурсі з історії України, козацтва та історії Збройних Сил України “Відун”, 3 місце у конкурсі звітів «Добре діло», 4 місце у конкурсі строю та пісні «Впоряд», 5 місце у творчо-мистецькому конкурсі «Ватра», 5 місце у змаганні «Смуга перешкод». Наполегливо рій «Молода Січ» також змагався у конкурсі «Перетягування линви» та «Тереновій грі».

З 16 до 22 серпня рій «Молода Січ» разом з іншими учасниками гри «Джура» пройшли спеціальні військові навчання та вишколи на полігоні Військової академії, а саме: вишкіл-тренування дій особового складу на вогневому рубежі; підготовка до виконання вправ стрільб з автомата АК-74; практичне тренування з основ тактичної медицини; збирання та розбирання зразків стрілецької зброї; ознайомлення з правилами рукопашного бою; огляд військової техніки тощо. 

DDbFYXIWKcUА з 16 на 17 серпня рій стояв у нічній варті.

HG_MabDcoxo (1)

Запам’яталися юним джурам і зустрічі з воїнами АТО та курсантами Одеської національної морської академії – колишніми ліцеїстами Севастопольського військово-морського ліцею.

Наш рій також є активним учасником важливих виховних заходів, що відбулися 17-21 серпня, зокрема: зустрічі з директором кіностудії ім. О. Довженка, режисером Олександром Янчуком, який презентував художній фільм «Нескорений», присвячений діяльності Головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича; етно-дискотеки «Українські вечорниці» та пізнавальної програми «Нагорода за мужність» за участю воїнів АТО; перегляду та обговорення фільму «Мужня нація»; виховної години «Друга світова війна – невідомі сторінки» тощо.

23 серпня юні джури Київщини та інші учасники гри «Джура» візьмуть участь в урочистих заходах  міста Одеси до Дня Державного Прапора України. Бажаємо перемоги рою «Молода Січ» у наступних конкурсах!

14040093_1075608012557930_6909858885425142639_n

1XaBcgycnNs

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/schodennyk-uchasti-royu-moloda-sich-u-iii-u-etapi-gry-dzhura-16-22-serpnya-2016-roku/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image