«

»

Лип 11 2019

Print this Запис

Щоденник участі рою «Юні патріоти» у Всеукраїнському зборі активістів гри «Сокіл» («Джура») – «Школа джур козацьких»

Надзвичайно цікавими, захопливими, багатими на заходи та події були 06-11 липня для джур рою «Юні патріоти» Кагарлицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І–ІІІ ступенів – ліцей», які беруть участь у Всеукраїнському зборі активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Школа джур козацьких».

  Діти Київщини познайомилися зі своїми однолітками з різних регіонів України під час щоденних ранкових та вечірніх збірок, вечірніх гутірок «У колі друзів», етновечірки на свято Івана Купала, конкурсу-представлення роїв «Ватра».

08 липня рій разом з іншими учасниками Школи джур козацьких відвідали Дніпропетровський національний історичний музей імені Дмитра Яворницького та Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО».

У ці дні відбулися пізнавальні вишколи та виховні заходи за участю воїнів АТО, ООС, волонтерів, працівників ДСНС, Червоного Хреста України, представників козацьких громадських організацій, а саме: перегляд документальних фільмів про воїнів-захисників України, зустріч з Героями України – воїнами АТО, ООС, відео флешмоб до Дня Незалежності України з виконанням гімну Збройних Сил України «Зродились ми великої години» та пісні «Україна – це я», майстер-класи від співробітників Червоного Хреста України, збірка-розбірка автоматичної зброї, спортивні ігри (футбол, волейбол), ранкові руханки, козацькі ігри та розваги, участь у заходах охорони табору тощо.

Свої знання та практичні вміння джури Київщини продемонстрували у таких конкурсах як «Впоряд» та «Стрільба». Організатори Школи джур козацьких та журі конкурсу строю та маршової пісні «Впоряд» відзначили високий рівень стройової підготовки рою «Юні патріоти».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/schodennyk-uchasti-royu-yuni-patrioty-u-vseukrainskomu-zbori-aktyvistiv-gry-sokil-dzhura-shkola-dzhur-kozackyh/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image