«

»

Вер 17 2021

Print this Запис

Семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів освіти Київщини

Комунальним закладом Київської обласної ради “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” проведено семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків закладів освіти Київщини «Туристсько-краєзнавчі заходи з учнівською молоддю як важлива складова освітнього процесу та набуття вихованцями необхідних компетентностей», що відбувся 17 вересня на базі Бучанського Центру позашкільної роботи Бучанської міської ради.

Учасниками заходу стали 45 педагогів закладів освіти області. Під час заходу керівники гуртків обговорили стан та перспективи розвитку дитячо-юнацького туристсько-краєзнавчого та спортивного руху Київщини, функціонування гуртків в умовах адептивного карантину та дистанційного навчання, поділитись досвідом роботи щодо організації і проведеня пошуково-краєзнавчої роботи як вагомого чинника національного-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, ознайомилися із переліком рекомендованих обласних та всеукраїнських туристсько-краєзнавчих заходів на 2021/2022 навчальний рік.

Андрій Куцевалов – директор та тренери Бучанського Центру позашкільної роботи продемонстрували свої напрацювання щодо організації та проведення тренувань, змагань зі спортивного туризму, і, зокрема, велотуризму. Про «Педагогічну студію» та досвід організації дистанційного навчання гуртків як спортивно-туристського, так і краєзнавчого спрямування, розповів Євгеній Нестеренко – заступник директора Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Також, завідувачкою відділу спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Іриною Личак презентовано обласні освітньо-виховні кластери «Музей в освіті» та «ShowYourLand» (екскурсії). А срібна призерка Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» серед керівників краєзнавчих гуртків Лаговська Тетяна розповіла про свій досвід підготовки та участі у зазначеному заході.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/seminar-praktykum-dlya-kerivnykiv-turystsko-kraeznavchyh-gurtkiv-zakladiv-osvity-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image