«

»

Бер 12 2016

Print this Запис

Шевченко і сучасність

IMG_7754Постать Тараса Шевченка давно стала символічною для України. На його поезії виросло не одне покоління наших співвітчизників, безсмертні твори митця знають і люблять у всьому світі. Однак щоразу, як перегортаєш сторінки Кобзаря, відкриваєш для себе щось нове.

Відкрити для себе безсмертні шевченкові твори по-новому, пройнятися духом великого співця українського народу 11 березня в Білоцерківській бібліотеці №8 зібралися учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 міста Біла Церква, вихованці народного фольклорного колективу «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», а також переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінаціях «Образотворче» та «Декоративно-вжиткове мистецтво». Цього дня для них Центром творчості дітей та юнацтва Київщини проведено захід, приурочений Шевченківським дням,  – інтерактивний арт-проект  «Шевченко і сучасність».  Мистецький захід покликаний нагадати, що у Кобзаря сучасне обличчя, що сьогоднішня молодь вважає українського світоча близьким та дорогим так само, як майже два століття тому.

IMG_7754

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Арт-проект проводився у вигляді змагання двох команд у складі учнів ЗОШ № 11 і включав у себе декілька оригінальних форм. Для «розігріву» юним шевченкознавцям запропонували динамічну вікторину, під час якої діти відповідали на питання щодо життя і творчості Тараса Григоровича. Впевнено, з азартом  команди взялися і за творчі завдання: створювали ескізи імпровізованого монумента Кобзарю й презентували свої ідеї учасникам заходу, а також  вибудовували з окремих рядків-фрагментів відому поезію Шевченка. На радість і гордість учасників та гостей мистецького свята представники команд не тільки чудово впоралися із завданнями, а й проявили при цьому креативність та фантазію.

IMG_7719

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окрасою заходу були вихованки народного фольклорного колективу «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка»: вбрані в національний одяг україночки виспівували пісні на слова Великого Кобзаря, декламували відомі поезії Шевченка.

Завершився захід урочистою церемонією нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінаціях «Образотворче» та «Декоративно-вжиткове мистецтво». Заслужені нагороди й аплодисменти отримали і керівники талановитої молоді.

 

IMG_7790

 

IMG_7751

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/shevchenko-i-suchasnist/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image