«

»

Вер 25 2014

Print this Запис

Школярі Броварщини – воїнам АТО

???????????????????????????????Сини Броварщини зараз знаходяться в лавах героїв-захисників 25-го  та 11-го батальйонів територіальної оборони Київської області на сході України. Вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків Броварського районного центру туризму намагаються всіляко підтримати бойовий дух своїх земляків. Зокрема, гуртківці центру взяли участь у Всеукраїнській акції «Напиши листа солдату» і вже двічі листи і малюнки дітей відправлено в зону АТО.

Дорогий солдате!

Дякуємо тобі всім серцем і душею! "Дякуємо тобі" за те, що, перебуваючи "На лінії вогню", ти гідно відстоював нашу "Незалежність",  незважаючи на вогняні постріли та нестримний біль від них. Велике спасибі тобі за те, що ти оберігав незалежність та свободу нашої України. Вона в нас одна, а іншої нам не потрібно! Ми будемо щодня,  щогодини молитися за тебе і твоїх побратимів, наших захисників, за те, що ви даруєте нам мирне та ясне небо над головою! "Вставай", солдате, ми будемо завжди "З тобою", ми допоможемо, "Коли тобі важко", ти тільки не "Здайся без бою!". Дякуємо тим Героям, які вже "На небі", бо вони зробили більше, ніж могли, більше своїх сил! Ми знаємо, що перемога неодмінно буде за нами, і щиро віримо в те, що нарешті настане "Той день", коли впаде ворожа "Стіна", і кожен з наших захисників нарешті напише "Лист до мами", а в ньому слова: "Я їду додому!"

Дорогий солдате, "Сьогодні" потрібно щиро вірити в те, що нарешті "З нею", нашою Україною, "Все буде добре"! А зараз хочеться просто сказати велике "Дякую" усім нашим захисникам, які "Без бою" не віддавали і "Ніколи" не віддадуть свою землю та її святу "Незалежність".

Слава Україні! Героям слава!

P.S. У лапках назви пісень українського гурту "Океан Ельзи", які підтримають вас своїм патріотичним духом у тяжкий час.

Дарина Щербак, староста гуртка «Літературне краєзнавство»  Броварського районного центру туризму на базі Світильнянського НВК (керівник гуртка Сіденко Василина Василівна)

     Нашим захисникам, як ніколи потрібні увага,  людське тепло та добре слово. Але найбільше цього потребують воїни, що отримали поранення в боях та знаходяться у військових шпиталях. Вихованці гуртка «Юний мандрівник» Центру туризму, що працює на базі Плосківського НВО (керівник гуртка Волосянка Марія Степанівна) відвідали Головний військовий клінічний шпиталь, де знаходиться на лікуванні Станович Андрій, боєць 72-ї окремої механізованої бригади, їх земляк,  житель села Плоске.

??????????????????????????????????????????????????????????????

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/shkolyari-brovarschyny-voinam-ato/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image