«

»

Вер 07 2020

Print this Запис

Соціально-екологічна акція «World Cleanup Day»

Міжнародний молодіжний рух «School recycling world» – партнер загальносвітового руху «Let`s Do It World», що об’єднує понад 20 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно виходять на прибирання у своїй країні. З метою формування національної культури чистоти та правильного поводження з відходами, створення сприятливих умов для розвитку волонтерської діяльності і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Міжнародний молодіжний рух «School recycling world» спільно з міжнародним рухом «Let`s Do It World» за підтримки ряду громадських організацій запрошує учнівську молодь до участі у щорічній міжнародній соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій, яка запланована на 19 вересня 2020 року о 10:00.

Переможців та найактивніших індивідуальних учасників прибирань визначать вже 25 вересня 2020 року на сайті та в соціальних мережах «School recycling world».

Детальніше

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/socialno-ekologichna-akciya-world-cleanup-day/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image