«

»

Чер 04 2020

Print this Запис

СПАСИБІ БАБУСІ ТАНІ!!!

Ярослава Завгороднього на судномоделювання привела бабуся в вересні 2016 року. Познайомились зі вчителем Володимиром Васильовичем. Він показав нам роботи вихованців гуртка. Ярослав уважно роздивився роботи і зробив висновок, що він так ніколи не зможе, в нього не вийде. Володимир Васильович переконав хлопця, що ці всі моделі діти зробили своїми руками: приходили, самі робили, вчились, доробляли, приймали участь в змаганнях та отримували призові місця. Цікавість взяла гору і Ярослав почав ходити в гурток. Кожен етап робіт супроводжувався невірою в себе. Він повторював: “В мене не вийде!”, “Я так не зможу!”. Бабуся постійно заперечувала: “В невмілого і руки не болять. Якщо нічого не робити, то нічого і не вийде. Не спробуєш – не будеш знати: вийде чи ні. Роби Ярослав, вийде.”.

Перше змагання показало недоліки в його роботі. Він зайняв 5 та 7 місце.

І після змагань змінились критерії ставлення до себе. Ярослав почав говорити: “Потрібно зробити…”, “Я зробив….”, “Я хочу доробити…”. На змаганнях 2018 року він зайняв третє місце.

В регіональних змаганнях 2019 року – перше місце. Ярослав був впевнений в своєму результаті. Адже він над ним працював. Він виріс, змінився. Заняття в гуртку принесли йому досвід, впевненість в тому, що він може робити складнішу роботу. Головне: прийшло розуміння того, що він хоче. Робота в гуртку судномоделювання – це робота над собою, як особистістю, своєю майстерністю, набуттям професійних навиків. Ярослав став спокійно братися за любу справу, почуття невіри в себе залишилось в минулому.

І знову перше місце в змаганнях. Але Ярослав уже цим незадоволений. Він засмутився: “Я повинен був зайняти три перших місця!!!”. Але рости завжди є куди. Коли вмієш, знаєш як зробити, прагнеш розвиватися, ставиш нові цілі, працюєш, щоб їх досягти – результат буде завжди. А досвід перетворюється в фундамент для інших напрямків шляху до успіху.

СПАСИБІ БАБУСІ ТАНІ!!!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/spasybi-babusi-tani/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image