«

»

Бер 27 2019

Print this Запис

Співпраця Центру «Звитяга» з вищими навчальними закладами України

З 2014 року Центр військово-патріотичного виховання і допризовної підготовки БНВО «Звитяга» співпрацює зі всіма військовими частинами , які дислокуються у Білій Церкві, а також з військовими  169 навчального центру у смт. Десна, Гончарівськ, Чернігів, Миколаїв, Харків. Відбулось 6 поїздок у Миколаїв до військовослужбовців в/ч А-1688, учні і педагоги пройшли навчально-практичні заняття на базі військової кафедри Миколаївського інституту імені В.Сухомлинського.

            У період з 24  по 28 березня учні Центру ВПВ і ДП БНВО «Звитяга» (представники БНВО «Звитяга», БЗШ № 3, БЗШ № 6, БСШ № 9, БСШ № 12, БЗШ № 21, БСПМШ  № 16, колегіуму) і педагоги Центру майор Бебко М.Є. та  Коломієць Л.М. у рамках профорієнтаційної роботи та на підставі підписаної угоди про співпрацю вже вдруге відвідали Львівський університет безпеки життєдіяльності. До складу групи були зараховані учні 10-11-х класів навчальних закладів міста, які у майбутньому оберуть професію, пов’язану  з МНС.

Зустрічали групу з Білої Церкви на найвищому рівні. Ректор університету і його заступники особисто привітали делегацію. Протягом трьох днів були проведені: екскурсія містом, практичні заняття в аудиторіях університету, заняття в тренажерному залі, практичні заняття на полігоні разом із курсантами закладу. До речі, серед курсантів наша група зустріла випускників Білої Церкви, які теж проходили навчання в Центрі «Звитяга».

Ця поїздка – це ще один напрям діяльності Центру «Звитяга», це допомога визначитися з майбутньою професією, адже учні могли особисто побачити і поспілкуватися з викладачами Львівського університету безпеки життєдіяльності.

Робота Центру «Звитяга» триває…Попереду Очаків, Харків, Дніпропетровська область…

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/spivpracya-centru-zvytyaga-z-vyschymy-navchalnymy-zakladamy-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image