«

»

Вер 16 2019

Print this Запис

Стародавній Богуслав відсвяткував своє 987-річчя! 

14 вересня стародавній Богуслав відсвяткував своє 987-річчя. Відповідно до програми святкування відбулася низка заходів, а саме: легкоатлетичний забіг за участю колективів закладів освіти, установ, підприємств та всіх місцян, дитячий турнір з настільного тенісу, «Дивовелогонка» для дітей, Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадної пісні «Мамина весна» для воїнів АТО та їх матерів, працювала туристська мотузкова переправа через річку Рось, дитяча святково-розважальна програма за участю аніматорів, із призами та дитячими атракціонами тощо.

Працівники Богуславського районного Центру дитячої та юнацької творчості також долучилися до проведення заходів з нагоди Дня міста. Зокрема, організували та провели велогонку для дітей, обслуговували туристську мотузкову переправу через річкус Рось. Усі учасники, призери та переможці конкурсів, змагань були нагороджені керівництвом Богуславської міської ради грамотами, медалями та цінними призами.

Завершилося свято чудовим концертом. Бажаємо тобі, наш рідний Богуслав, розвитку та процвітання!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/starodavnijj-boguslav-svyatkuvav-svoe-987-richchya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image