«

»

Жов 17 2019

Print this Запис

СТАРТ СПІВПРАЦІ МІЖ ПОЗАШКІЛЬНИКАМИ

11 жовтня 2019 року відбувся обмін досвіду роботи між керівниками гуртків закладів позашкільної освіти міст Ірпеня, Бучі та Іванкова Київської області. Програма заходу була дуже насичена і різноманітна. Розпочалася з екскурсії по місту Іванків та продовжилася у Іванківському Центрі дитячої та  юнацької творчості, який очолює творча та креативна директорка Марченко Галина Дмитрівна. Разом зі своїм креативним колективом була проведена екскурсія позашкільним закладом та відбувся обмін думками про розвиток позашкільної освіти в сучасних умовах освітніх реформ.

Основною метою заходу було навчитися працювати у колективі, співпрацювати з різними колективами, оцінювати проблему з різних сторін та знаходити оптимальний засіб її вирішення.

Даний захід для керівників гуртків йде завжди на користь. Про це свідчить і те, що вони потоваришували між собою, обговорили цілі, завдання та напрями діяльності на навчальний рік.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/start-spivpraci-mizh-pozashkilnykamy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image