«

»

Вер 16 2019

Print this Запис

Старт військово-спортивної гри «Захисник» у Білій Церкві

9 вересня 2019 року відбувся старт військово-спортивної гри “Захисник” для учнів 10-х класів закладів освіти Білої Церкви. Учні міського Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга» були ознайомлені  з програмою, метою та завданнями зазначеної гри.

Відповідно до програми гри учні 10-х класів готуються до військово-прикладних заліків, який складають в останній тиждень поточного місяця. Їхні результати висвітлюватимуться на сайті сектору виховної роботи Центру ВПВ та ДП “Звитяга”. Слід зазначити, що робота педагогів та учнівської молоді за програмою гри «Захисник» протягом навчального року – це підготовка до І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри “Сокіл” (“Джура”).

Юнакита опановують такі розділи програми як прикладна фізична підготовка (підтягування), вогнева підготовка (неповне розбирання та збирання АК-74), виконання стрільби з пневматичної гвинтівки, спорядження магазину набоями, метання ручної осколкової гранати та військово-історичний конкурс. Дівчата працюють за програмою: алгоритм дій з надання першої долікарської допомоги, способи та правила транспортування постраждалого, тактична медицина – допомога пораненому в секторі обстрілу тощо.

Враховуються усі результати юнаків та по 5 найкращих результатів від дівчат. Таким чином, навчальні заклади щомісяця будуть отримувати результати  гри серед учнів 10-х класів, а це допоможе сформувати команду на І (міський) етап гри «Джура».

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/start-vijjskovo-sportyvnoi-gry-zahysnyk-u-bilijj-cerkvi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image