«

»

Лис 18 2020

Print this Запис

Старт X Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021

Державна служба України з питань праці та редакція журналу «Охорона праці» повідомляє про старт X Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021. Конкурс присвячується Дню охорони праці, який щорічно відзначають 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

Щороку в Конкурсі беруть участь десятки тисяч дітей у всіх регіонах України. Це важлива інвестиція у створення безпечних і здорових умов праці в державі. Завтра діти, які спробували свої сили у візуалізації питань безпеки і здоров’я на роботі, самі стануть працівниками або роботодавцями і свідомо дотримуватимуться правил безпеки та вимагатимуть цього від оточення.

Конкурс проходить у два етапи:

I етап (у регіонах) – до 15 лютого 2021 р. учасники надсилають малюнки до обласних управлінь Держпраці;

II етап (фінал) – до 15 квітня журі визначає переможців фіналу.

Підбиття підсумків Конкурсу і нагородження його переможців заплановано на 28 квітня 2021 р. – у Всесвітній день охорони праці.

Серед партнерів Конкурсу – Міжнародна організація праці, Фонд соціального страхування України, федерації роботодавців та профспілок тощо.

Просимо Вас організувати максимальне поширення інформації про конкурс серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, вихованців позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років. Зокрема, розмістити оголошення про старт конкурсу на інтернет-ресурсах ОДА та проінформувати про нього освітні заклади регіону.

Додаємо:

  • Рекламний банер про початок Конкурсу (для розміщення на інформаційних ресурсах) та розширену текстову інформацію про Конкурс.
  • Відеоролик про старт конкурсу за посиланням https://youtu.be/J9ulr4ybNMQ
  • Онлайн альбом Конкурсу – 2020 за посиланням https://dropmefiles.com/vP0bi

Докладна інформація:

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/start-x-vseukrainskogo-konkursu-dytyachogo-malyunka-ohorona-praci-ochyma-ditejj-2021/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image