«

»

Тра 27 2020

Print this Запис

Стартує обласний онлайн техночелендж «Creat and test»!

Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. А створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань,  задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та  винахідницької діяльності у області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  запрошує долучитися до проведення обласного онлайн техночеленжду «Creat and test» (створюй та випробовуй), який відбудеться   01-08 червня 2020 року.

Пропонуємо разом переглянути яскраві миттєвості змагань, конкурсів, виставок попередніх років, які були проведені у Вашому закладі, та цікаві текстові матеріали, фотографії, відеоролики про участь та перемоги  вихованців у обласних, всеукраїнських, міжнародних  масових заходах науково-технічного спрямування. Також запрошуємо долучити вихованців гуртків  різних напрямів позашкільної освіти до майстерні технічної творчості (створення креативних, цікавих робіт за початково-, художньо-, інформаційно-, спортивно-, предметно-технічним профілями).

Прохання інформацію про проведення обласного онлайн техночеленжу висвітлювати на освітніх сайтах району (міста), КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», соцмережах (Instagram, Facebook) закладу позашкільної освіти, особистих сторінках вихованців, педагогів, батьків.

Хештег, який об’єднає контент обласного онлайн техночеленжу – reatandtest. При розміщенні допису необхідно вказати назву заходу, рік, ПІ вихованця, керівника,  назву роботи. У налаштуваннях конфіденційності  обрати «доступно усім», потім скопіювати посилання на  допис та  надіслати з позначкою reatandtest на електронну адресу відділу науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»: ctduk_tеhniku@ukr.net.

Незважаючи на карантинні заходи, які передбачають перебування дітей та учнівської молоді  вдома, ми шукаємо нові формати проведення традиційнимх заходів. Тож, проведення обласного онлайн техночеленджу «Creat and test» (створюй та випробовуй) дає змогу популяризувати науково-технічну творчість в області, яка є родзинкою закладів позашкільної освіти.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/startue-oblasnyjj-onlajjn-tehnochelendzh-creat-and-test/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image