«

»

Чер 24 2014

Print this Запис

Стартувала естафета пам’яті

nw-g6ICZqhc

Війна на зустріч молодому дню із гуркотом, із брязкотом котилась, лавиною металу і вогню на нашу землю й долю навалилась…

«…З метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000 день 22 червня відзначається в нашій країні як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Усі, хто став для нас прикладом безмежної любові до Вітчизни і свого народу, незламної волі та героїзму, живуть у вдячній пам'яті народів. Це пам'ять про подвиги, здійснені на полях боїв з агресором, пам'ять про тих, хто вершив історію, прийняв смерть заради Перемоги, заради Батьківщини, заради майбутнього. Повага й шана до них передаються з покоління в покоління.

Цього літа в Україні проводиться туристська естафета пам’яті, присвячена 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Вона проводиться з метою патріотичного виховання учнівської молоді; вшанування пам’яті воїнів, які захищали та звільняли Україну в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1944 рр.; розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства; формування банку даних про пам’ятники Великої Вітчизняної війни на території України.

Учасниками цього заходу є й учнівська молодь Київщини. 22 червня у місті Буча за ініціативи Бучанського міського центру позашкільної роботи дано старт естафети.

Десять юних велосипедистів, учасників походу, проїхали місцями оборони Києва за маршрутом: м. Буча – м. Ірпінь – с. Романівка – с. Мостище – с. Мощун – с. Горенка – смт. Гостомель – м. Буча. 

Протягом літа бучанців підтримають юні туристи Київської області. Вони пройдуть пішими, велосипедними, водними маршрутами, зустрічаючись з ветеранами та дітьми Великої Вітчизняної війни, упорядковуючи пам’ятники та братські могили, збираючи краєзнавчий матеріал для поповнення фондів шкільних музеїв.

Личак І.С., завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства
КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

_hRbT2jhFho 5GX0C0WVM-A dEgei-Z4tNM DnG5hCC5icM I0GUdFNYbRk nw-g6ICZqhc ssxF0mZASYg TK7Jkul_P8o Um9LXYDjpHo xjGF6BVSTzE

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/startuvala-estafeta-pamyati/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image