«

»

Чер 16 2014

Print this Запис

Стартують юні орієнтувальники

 
SaPAu_KtPL8

Спортивне орієнтування – відносно молодий вид спорту. Але сьогодні він вже себе добре зарекомендував та отримав безліч прихильників. Це, в першу чергу, через те, що орієнтуванням можуть займатися майже всі без обмеження віку і майже без обмеження рівня здоров'я.

Вихованці туристських гуртків КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» активно займаються та пропагують цей вид спорту. Тож 12 червня відбулися і змагання зі спортивного орієнтування серед вихованців туристських гуртків, що функціонують на базі Бучанського центру позашкільної роботи. Відбувався старт в два етапи.  На першій дистанції учасники стартували 15.00. Вона мала протяжність 5,6 км. На цій дистанції учасники змагались в особистому заліку.

Друга дистанція була новинкою для юних орієнтувальників, адже її старт відбувся коли вже майже стемніло. Ця дистанція сягала 9 км. Тут учасники, вихованці гуртків старшого віку, змагалися у складі команд, використовуючи ліхтарики. Самі контрольні пункти було оснащено світловідбивачами, завдяки чому і було їх видно в ночі. Крім того чітко працювали судді – керівники гуртків.  Під час нічного орієнтування, юні туристи відпрацьовували навики дій у екстремальних ситуаціях, набували вмінь орієнтуватися у складних походах.

Карабут ОМ., керівник гуртка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»2DYUgrL9I3c I12wZgjwynEsdT7As34Um0

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/startuyut-yuni-orientuvalnyky/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image