«

»

Лис 17 2016

Print this Запис

Стендовики підбивають підсумки

     dscn0896Згідно з планом роботи КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості»  для участі у Відкритій виставці конкурсі зі стендового моделювання до Бердичівського центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова була відряджена команда гуртка історико-технічного стендового моделювання, який працює на базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. До  складу команди увійшло 7 юних пухівців, досвідчених  «воїнів» у своїй віковій групі (вік до 13 років).

     Всього понад 200 моделей від 98 учасників прийняло участь у конкурсі. Статус конкурсу-виставки міжрегіональний, тож і прийняли участь стендовики з 11 міст України.

     Особливістю дитячих конкурсів у Бердичеві є те, що тут проводиться і командна першість, визначається місце команди. Кубок переможця знову забрала команда клубу «Десна» з Броварів (29 дипломів переможців). Невелика тактична помилка залишила нашу команду «ПуСК» за бортом перемог, а минулого року ми мали 2 місце. Переможні дипломи отримали брати Богдан та Назар Вареники (4 перемоги), Лисак Марія, Покидько Максим. А дипломи учасників від клубу СМ «Штик» отримали Писаренко Андрій та Самохвал Влад.

     Заходи такого рівня  це ще і високий рівень спілкування фанатів та профі стендовиків. На конференції було обговорено нові Правила та Положення майбутнього Всеукраїнського дитячого конкурсу-виставки,  який вже пройде під керівництвом Міністерства освіти і науки України в жовтні 2017 року в Центрі позашкільної освіти м. Луцька. Запрошення наша команда вже отримала і почала підготовку.

     Постійна увага до технічної творчості молоді, її проблем з боку сільського голови Миколи Григоровича Труби та меценатів, які  мешкають в Пухівці, надає можливість підтримувати молодіжну технічну творчість на належному рівні.

                                                                                                     (Інформацію підготував Мороз Валерій Петрович,

                                                                                                    заввідділу НТР КЗ «Броварський районний ЦДЮТ» БРР КО)

 

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/stendovyky-pidbyvayut-pidsumky/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image