«

»

Лип 13 2020

Print this Запис

Створення «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»!

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України ініціює створення «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» у вигляді сайту – надзвичайно простого і доступного у користуванні ресурсу.

Віртуальний гербарій включатиме не лише власне гербарні зразки багатьох видів рослин української флори в електронному форматі, але і їхні ботанічні описи та цифрові фотографії. Для зручності користувачів у ньому функціонуватимуть розділи: «Список рослин» та «Фотоальбом».

Шановні колеги! Усі бажаючі можуть долучитися до роботи. Для цього з травня по листопад прохання надсилати на адресу НЕНЦ гербарні зразки, які будуть оформлені з дотриманням усіх правил збирання, обробки, сушки рослин і їхніх частин, монтування, зберігання і заповнення етикетки. Кожний гербарний зразок повинен мати повний  ботанічний опис рослини, що містить опис морфологічної будови, інформацію про особливості екології і біології виду, його поширення на території певного регіону України, використання (у тому числі, в офіційній і народній медицині), існуючий статус охорони і заходи щодо охорони певного виду, а також їхні чіткі, якісні цифрові фотографії.

Учасники, які покажуть зразкові роботи у створенні віртуального гербарію, будуть нагороджені, а їх гербарні зразки розміщені в НЕНЦ.

Детальна інформація

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/stvorennya-pershogo-ukrainskogo-virtualnogo-gerbariyu-yunogo-naturalista/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image