«

»

Кві 03 2015

Print this Запис

Створи свою великодню писанку

IMG_20150326_150145Що ближче до Великодня, то українці все частіше згадують про традиції свята і самі беруться розмальовувати писанки. Розписати писанку напередодні великого Свята має кожен, це ніби своєрідне очищення та наповнення символічним змістом душі перед світлим Христовим Воскресінням.

Днями відбувся майстер-клас з писанкарства,  який спеціально для  лідерів учнівського самоврядування м. Обухова провела майстриня творчого об’єднання «Крамничка фантазій» Юськів Рада.

Для кожного «майстра» було підготовано особисте робоче місце і все що потрібно для роботи: яйце, віск, писачок, свічка, фарби та вже розмальовані писанки для зразка. Майстриня розповіла, як можна в домашніх умовах намалювати писанку, і запевнила, що це під силу кожному.

Основне правило від майстрині: «Негарних писанок не буває!». І всі учасники майстер-класу переконалися у цьому, коли на останньому етапі  почали знімати віск, і під вогнем свічок розквітли золотаво-червоні орнаменти на їхніх писанках. Під час майстер-класу з писанкарства діти отримали не тільки цікаву теоретичну інформацію про історію писанки та її різновиди, а й велике задоволення.    

Дякуємо Раді за майстер-клас: «Створи свою Великодню писанку» та за співпрацю з лідерами самоврядування.

collage

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/stvory-svoyu-velykodnyu-pysanku/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image