«

»

Бер 06 2019

Print this Запис

Супер – Бабуся – 2019

    «Бабуся, бабусенька — це найближча для кожного з нас людина‚ це мати нашої мами чи тата. Вона заслуговує на подвійну шану та низький уклін за недоспані ночі‚ натруджені руки‚ смуток у очах».

   Саме про рідну бабусю та її таланти розповіли вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на святі «Супер – Бабуся – 2019», яке відбулося           5 березня 2019 року.

    Програмою святкового дійства були передбачені цікаві конкурси,  розваги, презентації, вокальні та хореографічні дарунки для гостей.

  Внуки та внучки з любов’ю та захопленням знайомили глядачів і учасників з найріднішими, найталановитішими, найвеселішими бабусями. Зворушлива атмосфера святкового дійства, яка панувала на святі, активність та креативність учасників ще більше підкреслили важливість таких заходів.

   Вінцем яскравого та незабутнього свята була урочиста церемонія нагородження. Супер – Бабусям вручили дипломи, квіти та подарунки.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/super-babusya-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image