«

»

Бер 16 2015

Print this Запис

Світ, який ми обираємо

IMG_0754У  кінці лютого у Вишгородському районному центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зібралися найактивніші учні загальноосвітніх навчальних закладів району, які небайдужі до соціальних проблем нашого суспільства, які мають активну громадянську позицію і переймаються питанням майбутнього рідного села, міста, країни, планети, розуміючи, що це – їхнє власне майбутнє.

Свої думки з цього приводу школярі мали можливість висловити на районному конкурсі учнівських агітаційних колективів просвітницької діяльності «Світ, який ми обираємо».

Відповідно до умов конкурсу колективам було запропоновано дві номінації:

  • агітбригади екологічного напрямку (конкурс «Земля – наш спільний дім»);
  • агітбригади, що пропагують здоровий спосіб життя (конкурс «Молодь обирає здоров’я!»).

У своїх виступах діти розкривали проблеми негативного впливу шкідливих звичок на організм, наводили вагомі аргументи щодо вибору здорового способу життя, акцентували увагу на актуальних проблемах забруднення навколишнього середовища та його негативний вплив на наше життя.

Спочатку представили свої художньо-публіцистичні програми юні екологи.

Учні Вишгородської загальноосвітньої школи №1 особливу увагу звернули на проблему забруднення водойм. Учасники команди гостро, з гумором демонстрували особливості рибної ловлі в річці, до якої потрапляють стічні води, акцентували увагу на необхідності свідомого ставлення кожної людини до довкілля.

Весела дівоча команда з Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я»  просто запалила глядачів своєю енергетикою та оптимізмом. Їхній яскравий, динамічний виступ був спрямований на формування активної громадянської позиції кожного. Дівчата продемонстрували свою екологічну діяльність у межах рідного навчального закладу, застосували в програмі інтерактивні ігрові моменти, чудово співали і танцювали.

Здивували і вразили наймолодші конкурсанти – шестикласники Лютізької загальноосвітньої школи.  Їхній виступ «В гостях у Екології» був дуже пізнавальним і змістовним. Легкість, з якою діти спілкувалися з публікою на серйозні теми, їхня обізнаність в сфері екології викликали у всіх надзвичайну повагу до цих маленьких екологів.

У номінації агітбригади, що пропагують здоровий спосіб життя, глядачі також змогли отримати чимало корисної інформації.

Від Димерської гімназії виступали також дуже юні агітатори. Активні, артистичні, дотепні і розумні – вони дуже сподобалися усім. У черзі до лікаря Айболитя побували найважливіші органи людського організму, ролі яких дуже вдало і образно виконали маленькі артисти. Їхній виступ був переконливим, різноманітним і цікавим – саме так і мають пропагувати діти корисні знання серед своїх однолітків.

А колектив з Козаровицької загальноосвітньої школи в якості наочного прикладу обрав одного з учасників команди, який був своєрідним прикладом «як не потрібно робити», і дружно «перевиховував» його протягом свого виступу.

За результатами оцінювання журі перші місця в номінаціях вибороли агітбригада Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та агітбригада Димерської гімназії.

Переможці будуть представляти Вишгородський район на обласних етапах Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

IMG_0745

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/svit-yakyjj-my-obyraemo/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image