«

»

Сер 25 2020

Print this Запис

Святкуємо День Незалежності України

24 серпня 2020р. вихованці гуртка «Джура» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учні Світильнянського НВК, взяли участь в урочистостях, присвячених 29-й річниці Незалежності України (керівник гуртка Тетяна Стешенко). Захід відбувся у м. Бровари та був організований Центром військово-патріотичного спортивного-стрілецького виховання «Варта Київської Русі».

12 вихованців середньої та старшої вікових груп змагалися з однолітками в навичках спортивної високоточної стрільби з малокаліберної  зброї  та мали можливість ознайомитися із сучасною та раритетною зброєю. Всі учасники заходу також взяли участь у тренінгу з домедичної допомоги та постріляли з традиційного лука. За підсумками змагань наші вихованці отримали дипломи учасників змагань та нагороди. На завершення зробили  загальне фото  біля  виставки військової техніки та музею неоголошеної війни під відкритим небом.

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/svyatkuemo-den-nezalezhnosti-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image