«

»

Бер 27 2014

Print this Запис

Свято для дітей соціально-незахищених категорій у місті Переяслав-Хмельницький

2014-03-22-152

22 березня 2014 року педагоги Центру безпеки життєдіяльності  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» взяли участь у проведенні в місті Переяслав-Хмельницький  яскравого, веселого та пізнавального свята для дітей соціально-незахищених категорій зазначеного міста й району. Захід проводиться двічі на місяць у розважальному комплексі «Стара гребля» за ініціативи підприємця Черновського Андрія Йосиповича.

Для маленьких учасників свята і їх батьків підготували розважальну програму з різноманітними конкурсами.  Не змогли залишитися байдужими  малюки, коли просто неба розстелили макет дороги та засвітили  навчальні світлофори. Не стримуючи  емоцій  та не відчуваючи втоми, діти рухалися дорогою під керівництвом досвідченого міліціонера-регулювальника. Із представниками медичної служби  малеча вчилася надавати просту медичну допомогу, з пожежниками-рятувальниками – правильно поводитись у випадку пожежі. У подарунок діти та їх батьки отримали   книжки, календарики, закладки,  а також, пам’ятки  та абетки щодо дотримання  правил безпеки в побуті і на дорогах.

Також на святі проводився конкурс українських пісень у виконанні маленьких учасників заходу. Загальне захоплення дітей викликали і мешканці маленького приватного зоопарку. Особливо вдячні були учасники свята за можливість проїхатися  на  візку,  який тягнув сильний і красивий кінь.

2014-03-22-155 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/svyato-dlya-ditejj-socialno-nezahyschenyh-kategorijj-u-misti-pereyaslav-hmelnyckyjj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image