«

»

Лют 27 2017

Print this Запис

Свято Колодія у Ставищенському районі

224 лютого на майданчику біля  Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося районне свято Колодія, закладом спільно з відділом культури Ставищенської райдержадміністрації.

Весело, яскраво і колоритно проходять щорічні гуляння в Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості. Це древнє слов’янське свято, що дісталося нам у спадщину від язичної культури, збереглося і після прийняття християнства.

Вихованці гуртків з нетерпінням чекають свята Колодія, адже це час захоплюючих розваг, народних забав та веселих конкурсів.

Справжнє театралізоване дійство розгорнулося біля стін закладу і цього року. Веселе свято зустрічало гостей жартівливими віршами, веселими піснями та хороводами. Гуртківці центру творчості залюбки змагалися у веселих естафетах, іграх. 

1

Наприкінці свята неодмінним дійством стало спалювання опудала Зими. Під дружній заклик усіх присутніх «Гори, гори ясно, щоби не погасло!» велика солом’яна лялька згоріла, символізуючи закінчення зими та наближення весни.

Хочеться вірити, що захоплююче свято, сповнене народних ритуалів та обрядів, яке символізує  остаточну перемогу весни над зимою, тепла над холодом, дасть надію нашому українському народу на знищення старого, зношеного світу і звільнення місця дня нового, молодого та кращого.

8

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/svyato-kolodiya-u-stavyschenskomu-rajjoni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image