«

»

Лют 12 2018

Print this Запис

Свято Масляної

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів.

Так сьогодні, 12 лютого відбулися  театралізоване свято «Масляна чарівна млинці принесла» для вихованців КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Як і годиться, були і співи, і танці, і жарти… . Певна річ, не забули й про старовинні звичаї. А ще, спалювали опудало Масляної, щоб швидше весна настала. Тож веселощам не було меж!

Конкурси та ігри, які підготували Господар і Господиня нікого не залишили байдужим. І дарма, що погода видалася похмурою та морозною. Усім, хто був присутній на святі, було весело та тепло. Приємно було спостерігати за тим, як разом святкують і дорослі і малі. Око милувало ще й вбрання вихованців. Яскраві хустки, барвисті віночки, рясні спідниці та гаптовані кожушки – у дівчаток, дівчат; шапки-бирки, кожухи, а ще широкі шаровари – у хлопців!

Господиня щедро пригощала всіх бажаючих пухкенькими пиріжками, круглобокими вареничками та млинцями.

Масляна – свято запальне!

Дочекалися прощання із зимою!

Холод, холоднеча залишають нас,

Для весни прийшла заповітна година!

Так давайте вшановувати весну,

Пекти млинці, вони ж – символ сонця!

Хай не буде нудьги нікому,

В Масляну – кожен нехай сміється!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/svyato-maslyanoi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image