«

»

Гру 02 2016

Print this Запис

Свято професій, гумору та гарного настрою

img_180001 грудня  в селі Новосілки Києво-Святошинського району у приміщенні Києво-Святошинського районного будинку  культури відбулася справжня гумористична битва – фінал обласного  профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд  «Обери майбутнє», організаторами якого є КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Київським обласним центром зайнятості.   Головна мета конкурсу – інформування молоді про стан та тенденції ринку праці, популяризація актуальних професій та спеціальностей.

Конкурсний захід проводяться щорічно і  має багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою – КВК. Але з деякими особливостями, які полягали у висвітленні популярних професій.

У заході взяли участь 7 найвеселіших, найактивніших, найзавзятіших команд, що вибороли своє право стояти на сцені будинку  культури у нелегкій півфінальній боротьбі. Це команди «Воїни добра» з Володарського району, «Вітаміни» Києво-Святошинського району, «В десяточку» Таращанського району, «Кандидати в депутати» з міста Бориспіль,  «Тимчасово безробітні» м. Білої Церкви, «Бригада № 5» м. Бучі, «Тисяча днів до випускного»  м. Переяслав-Хмельницького.

img_1828

Учасники заходу підібрали цікаві жарти та яскраві костюми, які чітко окреслювали образи та характерні риси кожного фаху. Як не дивно, найпопулярнішими спеціальностями заходу стали професії електромонтера, пасічника, психолога, учителя, фермера, таксиста. Багато тематичних номерів з’являлося на сцені, щоб зробити ці спеціальності популярними та рейтинговими.

 

 

 

Кожна з команд мала власний оригінальний підхід до конкурсів «Візитівка», «Конкурс капітанів» та «Музичний конкурс «Реклама професії».

Оцінювало виступи компетентне журі.  

У результаті заходу Гран-прі виборола команда «Бригада № 5» з міста Буча, I місце – команда «Вітаміни» Києво-Святошинського району, ІІ місце – команда «Тимчасово безробітні» м. Біла Церква, ІІІ місце  –  команда «Кандидати в депутати» м. Бориспіль.

Вітаємо кращі команди області!

img_2103

 

 

 

 

 

 

 

 

img_1742

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/svyato-profesijj-gumoru-ta-garnogo-nastroyu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image