«

»

Лют 15 2018

Print this Запис

Святий Валентин обрав кращу пару Центру творчості дітей та юнацтва Київщини

14 лютого найбільш творчі, завзяті та яскраві пари вихованців гуртків й творчих студій Центру творчості дітей та юнацтва Київщини змагалися за звання ідеальної пари у конкурсній програмі до Дня Закоханих.

П`ять пар юних співаків, танцюристів та акторів, що представляли вокальну студію “Барвисті мальви”, народний ансамбль народного танцю “Ровесник” та зразкову вокальну студію “Живе слово”, 5 змагань, що мали виявити найсильніших, подарували усім гостям вечора незабутні емоції та святковий настрій. Учасники згадували найкращі компліменти, пісні про кохання, вправлялися у танцях, пантомімі і знанні одне одного. Дотепні та неординарні відповіді учасників, їх акторські здібності й бажання запам`ятатися подарували кожній парі свою неповторну номінацію: найгарніші, найромантичніші, найстильніші. Приз глядацьких симпатій вибороли юні актори Яна та Міша, звання ж ідеальної пари 2018 року здобули Аня та Ярослав, що представляють студію естрадного співу.

Маленькі глядачі та члени поважного святкового журі (директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Тамара Нестерук, заступник директора з навчально-виховної роботи Алла Радзівілл та завідувач організаційно-масового відділу Марина Панченко) отримали масу задоволення та з дитячим захопленням долучилися до атмосфери надзвичайного свята у щирому дружньому колі.

Варто підкреслити, що свято наживо транслювалося на сторінці Центру творчості дітей та юнацтва Київщини в Інстаграм – kidscenter_bc – і здобуло безліч переглядів, вподобань й зацікавлених коментарів.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/svyatyjj-valentyn-obrav-kraschu-paru-centru-tvorchosti-ditejj-ta-yunactva-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image