«

»

Лют 18 2021

Print this Запис

Символ твоєї свободи

19 лютого в Україні відзначають День Державного Герба. Саме в цей день у 1992 році Верховна Рада України затвердила своєю постановою тризуб, як малий Державний Герб України.

Лідери органів учнівського самоврядування, як свідомі громадяни власної держави, не стоять осторонь історії власного народу, що віками боровся за свою волю, щастя та незалежність, шанують національні символи, які у всі часи були відображенням високого духу нації, його генетичним кодом.

18 лютого 2021 року, у переддень знаменної дати в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося патріотичне віче «Символ твоєї свободи» за участі депутатів обласної ради дітей Київщини, лідерів органів учнівського самоврядування Київської області. Учасниками заходу стало близько 100 лідерів органів учнівського самоврядування територіальних громад області.

Діти-лідери під час заходу здійснили віртуальний екскурс до історичних подій пов’язаних із державним символом, який уособлює її історію та сутність. З найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Сучасний герб України, символізує спорідненість поколінь, мир і творчу працю. У наш час тризуб став символом відродження Батьківщини та її традицій, продовженням славних сторінок нашої історії.

Державний Герб поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, зв’язує між собою покоління. Цінуймо своє, шануймо символи! З Днем Державного Герба!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/symvol-tvoei-svobody/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image