«

»

Тра 10 2019

Print this Запис

Талантів юних дивосвіт…

23 квітня 2019 року в актовій залі Калинівської філії Васильківського районного ЦДЮТ відбувся гала-концерт та церемонія нагородження переможців районного фестивалю обдарованих дітей «Таланти Васильківщини-2019».
На урочистості з нагоди підведення підсумків фестивалю та вшанування його лауреатів зібралися понад 200 вихованців ЦДЮТ та учнів закладів загальної середньої освіти району, які в 2018/2019 навчальному році стали переможцями та призерами Всеукраїнських та обласних конкурсів, виставок, олімпіад, посіли перші місця в районних конкурсах та виставках. А також – їх наставники, педагоги, які допомогли дітям стати кращими з кращих в Країні Знань та Країні Творчості.

Перед початком свята гості та його учасники мали можливість ознайомитись з виставкою робіт переможців фестивалю в номінаціях «Науково-технічна творчість» та «Декоративно-вжиткове мистецтво», яка була розгорнута у фойє. На виставці були представлені вироби гуртківців ЦДЮТ, які гідно продовжують славні традиції майстрів народних ремесел Васильківщини.

Бурхливими аплодисментами щиро вітали присутні виступи учасників гала-концерту переможців традиційного фестивалю обдарованих дітей «Таланти Васильківщини – 2019», який щорічно проводиться на Васильківщині.

Нагороди дітям та педагогам вручили почесні гості: голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, голова райдержадміністрації Владислав Одинець, начальник відділу освіти Олексій Сукенніков, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Віра Алексєєнко, Калинівський селищний голова Юлія Олексенко.

Грамоти, пам’ятні медалі, кубки в цей святковий день отримали: 26 переможців і призерів всеукраїнських та обласних конкурсів та фестивалів, 11 призерів обласного етапу всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, 101 переможець районних виставок, конкурсів та змагань. Грамотами відділу освіти були відзначені 40 педагогів, які привели своїх вихованців до вершин наукового та творчого Олімпу.

Гості та організатори свята побажали дітям здоров’я, радощів, добра, невичерпної енергії і віри в мирне, щасливе майбутнє України.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/talantiv-yunyh-dyvosvit/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image